Zeilwedstrijd

De dag begon regenachtig toen een aantal van onze leden zich al vroeg klaar gingen maken voor de zeilwedstrijd van vandaag. Door de combinatie van regen en zon werden we wel getrakteerd op een dubbele regenboog. Vorig jaar werden onze leden met heel weinig wind 1e, dit jaar is dat helaas niet gelukt, ze zijn 2e geworden. In de middag trok de regen weg en was het uiteindelijk een redelijk lekker weer. De jeugdleden hebben lekker gezeild, voor het eerst zelfstandig met een flinke wind en een rif in het zeil. Wat een ander weer dan de afgelopen maanden!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: